اعترافات سرباز هلندی در سوریه

اعترافات "سرباز هلندی" در سوریه

 

تلوزیون هلند با پخش برنامه ای درباره یکی از سربازان این کشور که در سوریه به آموزش تروریستها مشغول است، اطلاعات جالب از طرز تفکر و فعالیتهای این گروههای تکفیری ارائه داد. "سرباز هلندی" از سال ۲۰۱۲ در سوریه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر این تروریست اروپایی سرباز نیروی زمینی ارتش سلطنتی هلند است. او کشورش را در سال 2012میلادی به مقصد سوریه با تخیل جهاد ترک کرد. ایلماز اعتقاد دارد اوضاع در سوریه برای داوطلبان طوری ترسیم می شود که گویا بهشت موعود در آنجاست. وی میگوید: من به هیچ وجه به فکر بازگشت به هلند نیستم. ما به سوریه آمده ایم تا بمیریم.

ایلماز سرباز هلندی بین تروریستهای سوریه

ایلماز سرباز هلندی بین تروریستهای سوریه

ایلماز سرباز هلندی بین تروریستهای سوریه

ایلماز ادعا می کند عضو شبکه تروریستی القاعده نیست اما در کنار یکی از گروههای جهادی مسلح که در سوریه می جنگند حضور دارد  و برای آموزش افراد مسلح  تلاش می کند.

ایلماز یکی از 120 تروریستی هلندی است که برای جنگ به سوریه رفته است. این مطلب را سازمان اطلاعات هلند فاش و اعلام کرد این بزرگترین خطر برای جامعه هلند در صورت بازگشت آنان است.سازمان اطلاعات هلند در عین حال تسهیلاتی را که دولت این کشور برای تروریستها برای کشتن مردم بی گناه سوریه و نابودی  این کشور فراهم آورده نادیده گرفته است اما همینکه هلندی ها خطر بازگشت تروریستها را به هلند دریافتند صدایشان بلند شده است و درباره خطر بازگشت آنان به کشورشان هشدار می دهند.

 

دانلود

 

/ 0 نظر / 19 بازدید