هلاکت ۲۲ تروریست مسلح در دمشق

هلاکت ۲۲ تروریست مسلح در دمشق

 

ارتش سوریه موفق شد، عملیاتی سریع و غافلگیر کننده را در شهر «معربلیت» واقع در ریف «اریحا» بین مسیر «ادلب - سقلین» اجرا کنند.در جریان این عملیات،درگیری‌های شدیدی بین ارتش سوریه و گروه‌های مسلح رخ داد که دراثرآن ۲۲ تن از عناصرمسلح کشته وشماری زخمی شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، یگان‌های ارتش سوریه تلاش گروه‌های مسلح برای هدف قرار دادن بزرگراه بین المللی دمشق – حمص در نزدیکی «قابون» را دفع کردند که در جریان درگیری‌های رخ داد، اغلب افراد مسلح به هلاکت رسیدند.
    
مهمترین تحولات میدانی و سیاسی سوریه طی 24 ساعت گذشته را می‌توان در هلاکت 22 تروریست مسلح در ریف اریحا، درگیری‌های پراکنده اطراف «معلولا» و تاکید وزیر اطلاع رسانی دمشق بر لزوم سپری کردن دوره انتقالی به رهبری بشار اسد و همچنین تاکید مسکو بر لزوم آزادی سازی هر چه سریع‌تر کشیش‌های مسیحی توسط گروه‌های مسلح، ملاحظه کرد.
        
شهر «معلولا» در حالی همچنان شاهد درگیری­‌های پراکنده ارتش سوریه و گروه‌های مسلح است که عناصر مسلح اقدام به بمب‌گذاری برخی از خیابان‌‌ها، کوچه­‌ها و خانه‌‌های این منطقه کردند. این در حالی است که گروه‌های مسلحی که در داخل شهر حضور دارند، اقدام به بمبگذاری برخی از منازل، کوچه‌ها و خیابان‌های اصلی این شهر کرده‌اند. گروه‌های مسلح، با استفاده از روش بمب گذاری مناطق تحت کنترل‌شان، از پیشروی ارتش سوریه برای پاکسازی شهر جلوگیری می‌کنند.
    
یگان‌های پیاده نظام ارتش سوریه بعد از درگیری‌های شدید با گروه های مسلح در محور «القاسمیه» واقع در غوطه شرقی، به پیشروی چشمگیر خود در این منطقه ادامه دادند.

/ 0 نظر / 18 بازدید