اذعان فرمانده رژیم صهیونیستی به کمک مالی به تروریست های سوریه

اذعان فرمانده رژیم صهیونیستی به کمک مالی به تروریست های سوریه

 

اواخر فوریه یک فرمانده نظامی رژیم صهیونیستی که خواست نامش فاش نشود، اذعان کرد که نظامیان این رژیم با مخالفان تروریست در سوریه در تماس اند.

رژیم صهیونیستی در ازای دریافت اطلاعات درباره اعضای گروه تروریستی القاعده، مبالغ هنگفتی پول به تروریست های مخالف حکومت سوریه می‌پردازد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبه خبر، روزنامه انگلیسی زبان نشنال، گزارش داد: دست‌ کم سه گروه مختلف تروریست در سوریه به طور مرتب با مقام‌های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی در تماس اند.

این روزنامه به نقل از یک گروه تروریستی در جنوب سوریه نوشت، همه گروه‌ها بیش از یک بار کمک‌های مالی رژیم صهیونیستی را به ارزش صدها هزار دلار دریافت کرده‌اند.

اواخر فوریه یک فرمانده نظامی رژیم صهیونیستی که خواست نامش فاش نشود، اذعان کرد که نظامیان این رژیم با تروریست ها در سوریه در تماس اند.
 

این فرمانده رژیم صهیونیستی گفت: تروریست ها اطلاعاتی درباره هویت و وضعیت پزشکی زخمی ها  در اختیار مقام‌های اطلاعاتی این رژیم قرار می‌دهند.

این در حالی است که بر پایه برخی گزارش‌ها، صدها تروریست‌ در بیمارستان‌های رژیم صهیونیستی تحت درمان قرار گرفتند و بیشتر آنان نیز برای مبارزه با نیروهای سوریه به این کشور بازگشته‌اند.

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، نیز ۲۹ بهمن (۱۸ فوریه) از یک بیمارستان سری صحرایی در بلندی‌های جولان دیدن کرد. این بیمارستان خدمات پزشکی به شبه‌نظامیان سوریه ارائه می‌دهد.

همچنین محمد بدیع، از سرکردگان مخالف دولت سوریه، ۲ اسفند (۲۱ فوریه) از این اقدام نخست وزیررژیم صهیونیستی قدردانی کرد.

ناآرامی‌های خونین از سال ۲۰۱۱ گریبانگیر سوریه است. دمشق می‌گوید، امریکا و همپیمانان منطقه‌ای این کشور از شبه‌ نظامیان  سوریه حمایت می‌کنند.

/ 0 نظر / 28 بازدید