رژیم صهیونیستی علت حمله هوایی دیروز به سوریه را اعلام کرد

رژیم صهیونیستی علت حمله هوایی دیروز به سوریه را اعلام کرد

 

تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد حمله جنگنده های این رژیم به خاک سوریه در نزدیکی مرز لبنان، اقدامی فوری برای کمک به مخالفان سوریه ای بوده است. اهمیت آنچه که نباید به دست حزب الله می افتاد، به حدی بوده که چاره ای جز دخالت مستقیم جنگنده ها وجود نداشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، شبکه ده تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی با تایید حمله جنگنده های این رژیم به خاک سوریه در نزدیکی مرز لبنان، اعلام کرد این حمله به منظور کمک به گروهی از مخالفان دولت سوریه انجام شده و فوریت و اهمیت موضوع به قدری بود که چاره ای جز دخالت نیروی هوایی وجود نداشت.
جنگنده های رژیم صهیونیستی بامداد دیروز سه شنبه، به منطقه ای در مرز سوریه و لبنان حمله کردند و ساختمانی را ویران کردند.
صبح دیروز، دیلی استار لبنان و هاآرتص رژیم صهیونیستی گزارش دادند؛ دود و گردوغبار ناشی از اصابت موشک به یک کلبه دیده می شود، اما منطقه خالی از سکنه بوده و به کسی آسیب نرسیده است.

هاآرتص مدعی شد منطقه نبی تحت تسلط حزب الله است و روستای جنتا نیز یک منطقه قاچاق سلاح و تردد میان لبنان و سوریه است.

در گزارش تلویزیون رژیم صهیونیستی اشاره ای به جزئیات حمله و آنچه که نباید به دست حزب الله می افتاد نشده، اما تاکید شد: ممکن است حملات دیگری نیز برای حمایت از مخالفان سوریه ای در این منطقه انجام شود.

برخی رسانه های لبنانی گزارش دادند هیچ درگیری در آن منطقه وجود نداشته و پس از حمله نیز، تردد عمده ای بجز حضور افرادی در محل حمله مشاهده نشده است، به همین علت هدف از حمله جنگنده های صهیونیستی، نابود کردن کاروان یا محموله ای بوده که نباید به دست حزب الله می افتاد.

این نخستین بار است که مقامات رژیم صهیونیستی آشکارا به دخالت مستقیم نظامی به منظور کمک به مخالفان اعتراف می کنند.

پیش از آن، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی با حضور در درمانگاه های نظامی این رژیم در مرزهای سوریه و ملاقات با تروریست های مخالف دولت سوریه، ادعا کرده بود کمک به مخالفان سوری و تروریست های القاعده تنها با نیت انسان دوستانه! انجام می شود.

/ 0 نظر / 23 بازدید